"My God, it's full of stars!" - 2001: A Space Odyssey

"Tworzymy wartość dzięki Web 2.0"

przeglądasz: Start · Strona główna

O firmie


Big Image

Tworzymy wartość dzięki Web 2.0

Web² specjalizuje się w rozwijaniu usług internetowych Web 2.0, w ramach których użytkownicy tworzą społeczności, komunikują się, wspierają i współpracują. Web² tworzy także aplikacje internetowe porządkujące i filtrujące zalewający internautów nadmiar informacji. Flagowymi projektami spółki są obecnie serwisy biznes.net i trendomierz, ale planowane jest uruchomienie bądź włączenie do spółki kolejnych. Web² jest spółką portfelową funduszu inwestycyjnego MCI Management.

Współpraca


Big Image

Na społecznościowym podejściu do Internetu mogą skorzystać zarówno internauci, jak i reklamodawcy, sprzedawcy, czy usługodawcy internetowi. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Zapraszamy do dyskusji i komentowania zarówno tej witryny, jak i przekazywania nam sugestii oraz opinii na temat działania naszych serwisów na devblog.biznes.net oraz blog.trendomierz.pl. Szczególnie zachęcamy do współpracy w ramach innowatorium.

Ostatnio


Big Image

innowatorium

Co kilka tygodni będziemy organizować otwarte, wieczorne spotkania innowatorium, czyli laboratorium innowacyjnych pomysłów - głównie z zakresu technologii internetowych, w szczególności Web 2.0. Innowatorium działa w formule unconference. Co to oznacza? Każdy może przyjść i mówić o swoich projektach! Zapraszamy :)
więcej: innowatorium.pl


Pytania? Propozycje?


Big Image

Zapraszamy do kontaktu :)

Aktywnie poszukujemy ciekawych modeli biznesowych, korzystnych aliansów, przedsiębiorczych współpracowników i innowacyjnych technologii. Czytamy mnóstwo blogów, śledzimy media, chętnie bierzemy udział w dyskusji i komentujemy bierzące wydarzenia. Zapraszamy do dyskusji i kontaktowania się z nami. Wiedza i innowacja rodzi się podczas dyskusji...

Serwisy internetowe Web²

>biznes.net
Serwis dla pro-aktywnych profesjonalistów, centrum biznesowych znajomości, wydarzeń i aktualności.

>trendomierz.net
>trendomierz.pl
Społecznościowy agregator, który powiadamia o nowościach, wizualizuje trendy mediów i blogów.

>blog-o-sfera.pl
Społecznie moderowany agregator blogów, pozwala oceniać i komentować, powiadamia o nowościach.

>wykop.net
>wykop.biz
>wykop.info
Społecznie moderowany ranking wiadomości technologicznych, biznesowych i 'headlines'.

Programy motywacyjne Web²

Programy partnerskie Web²

Usługi B2B