"My God, it's full of stars!" - 2001: A Space Odyssey

"Tworzymy wartość dzięki Web 2.0"

przeglądasz: Start · Innowatorium · innowatorium - Yegor Anchishkin

innowatorium - Yegor Anchishkin

1 marca odbyła się specjalna edycja innowatorium w formie lunchu z Yegorem Anchishkinem, przedsiębiorcą z Ukrainy działającym na rynku globalnym.

Yegor Anchishkin reprezentuje firmę Viewdle, która z powodzeniem penetruje rynek amerykański korzystając z wiedzy i kompetencji inżynierów z Ukrainy.Viewdle is a next-generation video indexing platform that powers private label search engines for TV, online video, and enterprise content. Viewdle was founded by a team of engineers from the National Academy of Sciences of Ukraine, Hummingbird (Nasdaq: HUMC) and Jumpcut, who developed a product from idea to a stage where it is considered by Fortune 500 corporations.

Yegor talked about "VC investments in technology prototypes with global market potential" and gave practitioner’s view on strategy and tactics for hi-tech startups to utilize the best from new economies of Eastern Europe.

23.02.2007. 15:15

Leo 25.02.2007. 13:25

W imieniu wszystkich nieobecnych na Innowatorium, proszę o nagranie zarówno wersji cyklicznej jak też specjalnej oraz udostępnienie tych nagrań w sieci.

W sumie to wysyłam tego posta w celu przypomnienia, gdyż tu: /innowatorium/startuje-innowatorium/2/
obiecałeś, że nagrania z następnych spotkań będą udostępniane.

Z góry dziękuję i życzę powodzenia.

michal.faber 25.02.2007. 15:04

prezentacja Yegora będzie dostępna, nakręcimy też z nim krótki wywiad, natomiast lunchu nie będziemy kręcić bo trudno żeby pokazywać grupę ludzi w trakcie jedzenia :-)

co do innowatorium "normalnego" będzie podobnie - prezentacje + krótkie wywiady - całości jednak nie będziemy pokazywać, bo technicznie byłoby to trudne i usztywniało atmosferę - jak się nagrywa to nie wszystko można powiedzieć...

Tomek Karwatka 28.02.2007. 14:46

Michale, my nagrywamy i wcale nie jest sztywno, serio - dowody: http://www.grillit.pl/?p=17 :)

Przy okazji zapraszam 6 marca na 4 juz Grill IT we Wroclawiu - www.grillit.pl

michal.faber 28.02.2007. 20:42

jednak pozostanę przy swojej opinii, że nagrywanie nie pozwala powiedzieć wszystkiego co się chce - na razie nie będziemy nagrywać całości, bo zależy mi na wypracowaniu jakiejś produktywnej formuły dającej korzyści prezentującym w trakcie spotkania - to jest główny cel

michal.faber 01.03.2007. 09:00

ale jesli autor koncepcji sie zgodzi na nagrywanie jego prezentacji...

Napisz komentarz

:

:

:

Serwisy internetowe Web²

>biznes.net
Serwis dla pro-aktywnych profesjonalistów, centrum biznesowych znajomości, wydarzeń i aktualności.

>trendomierz.net
>trendomierz.pl
Społecznościowy agregator, który powiadamia o nowościach, wizualizuje trendy w mediach internetowych, blogach, informacyjnych serwisach wideo i świecie podcastów. Ponad 200.000 uu/m-c.

>Paseczek Finansowy
Czytnik wiadomości RSS w formie paseczka przewijanego u góry strony - dedykowany dla społeczności Newconnect w biznes.net. Opracowany przy współpracy Giełdy Papierów Wartościowych.

>wykop.net
>wykop.biz
>wykop.info
Społecznie moderowany ranking wiadomości technologicznych, biznesowych i 'headlines'.

Programy motywacyjne Web²

Programy partnerskie Web²

Usługi B2B