"My God, it's full of stars!" - 2001: A Space Odyssey

"Tworzymy wartość dzięki Web 2.0"

przeglądasz: Start · Programy motywacyjne Web2 · blogerzy

blogerzy

Blogerzy są szczególną grupą użytkowników Internetu. Analizują otaczającą nas rzeczywistość, relacjonują swoje przemyślenia i opinie, dyskutują z innymi blogerami, często wspólnie dochodzą do interesujących wniosków.

Chcielibyśmy jako Web² tworzyć przydatne narzędzia dla społeczności blogerów. Zapraszamy do dyskusji i współpracy wszystkich chętnych :)
platforma blogowa biznes.net
Chcielibyśmy przyczynić się do wzrostu liczby blogów prowadzonych przez polskich profesjonalistów i ekspertów. Wiedza i innowacja rodzi się często podczas dyskusji.

W ramach serwisu biznes.net rozwijamy platformę blogów profesjonalnych, która pozwala założyć, prowadzić i promować własnego bloga. Chcielibyśmy doskonalić to narzędzie zgodnie ze wskazówkami i oczekiwaniami blogerów korzystających z biznes.net, ale także tych, którzy wybrali inne rozwiązania.

Zapraszamy do komentowania platformy blogi.biznes.net.

W ramach blogi.biznes.net zapewniamy:

program motywacyjny Audytorium znane z imienia, nazwiska i zainteresowań (bez anonimów)

program motywacyjny Kameralną atmosferę do dyskusji tworzoną przez ludzi na poziomie

program motywacyjny Promocję najaktywniejszych i najpopularniejszych blogerów

program motywacyjny Wsparcie techniczne i wdrażanie postulowanych zmian funkcjonalnych
blog-o-sfera
Planujemy uruchomienie serwisu Blog-o-sfera, który ma być agregatorem wpisów do blogów wyposażonym w społeczną moderację, możliwość oceny wpisów, personalizowane ustawienia powiadamiania i prenumeraty nowości. Serwis będzie też wyposażony w narzędzia i API do wykorzystania przez blogerów i webmasterów.

Zapraszamy do dyskusji funkcjonalności jakie powinien posiadać taki serwis.
zalążki pomysłów
Zastanawiają nas rozmaite, dość niesprecyzowane jeszcze, koncepcje związane z blogosferą. Nie są to pomysły dla wszystkich i nie wszystkich zainteresują. Zapraszamy do dyskusji poniżej i współpracy w razie zainteresowania jednym z poniższych pomysłów:

program motywacyjny system przekazywania darowizn (jak np. w wikipedii) dla ulubionych blogerów (optymalny podatkowo)

program motywacyjny modele generowania przychodów dzięki blogom (sponsoring flat fee, intro pages, reklama Google Adwords, try-vertising)

program motywacyjny modele przychodowe angażujące czytelników blogów (user generated ads, badania opinii i preferencji, crowdsourcing)

12.12.2006. 01:33

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany.

Napisz komentarz

:

:

:

Serwisy internetowe Web²

>biznes.net
Serwis dla pro-aktywnych profesjonalistów, centrum biznesowych znajomości, wydarzeń i aktualności.

>trendomierz.net
>trendomierz.pl
Społecznościowy agregator, który powiadamia o nowościach, wizualizuje trendy w mediach internetowych, blogach, informacyjnych serwisach wideo i świecie podcastów. Ponad 200.000 uu/m-c.

>Paseczek Finansowy
Czytnik wiadomości RSS w formie paseczka przewijanego u góry strony - dedykowany dla społeczności Newconnect w biznes.net. Opracowany przy współpracy Giełdy Papierów Wartościowych.

>wykop.net
>wykop.biz
>wykop.info
Społecznie moderowany ranking wiadomości technologicznych, biznesowych i 'headlines'.

Programy motywacyjne Web²

Programy partnerskie Web²

Usługi B2B